Strona główna Strona główna Strona główna

O firmie

Początek działalności naszej firmy przypada na rok 1997, gdzie Agencja Tekstylna Aris została założona jako spółka cywilna z siedzibą w Łodzi. W roku 2001 przekształciliśmy się w spółkę jawną a siedziba została przeniesiona do Torunia.

Początkowo zajmowaliśmy się produkcją przędz bezwrzecionowych. W dalszych latach rozszerzyliśmy naszą ofertę o tkaniny bawełniane z przeznaczeniem na odzież zawodową (tkaniny drelichowe i flanelowe), tkaniny pościelowe, meblowe oraz materacowe. Ostatnio do naszych produktów dołączyliśmy konfekcję pościelową. W naszej ofercie posiadamy również tkaniny surowe.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów staramy się utrzymywać najwyższy poziom jakości naszych produktów oferując szeroki wachlarz wzornictwa i kolorystyki. Jesteśmy firmą patrzącą w przyszłość, dbając o zachowanie wysokiej pozycji na rynku aktywnie uczestniczymy w targach, inwestujemy w bazę transportową oraz rozwój nowych produktów.

Podążając za nowymi trendami ciągle aktualizujemy gamę oferowanych towarów. Z końcem 2002 uruchomiliśmy w Łodzi oddział tkalni, który produkuje tkaniny surowe bawełniane, oraz bawełniano - polierstrowe w garmaturach od 110 g/m2 do 320 g/m2 oraz szerokościach do 240 cm. W ocenie jakości swych produktów posługujemy się Polskimi Normami.

Szerokość tkanin wykończonych produkowanych przez nas waha się w granicach od 100 do 160 cm, a masa powierzchniowa zawiera się w przedziale od 100 do 300 g/m2.


„PROJEKT ZREALIZOWANY W RAMACH III OSI PRIORYTETOWEJ REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA LATA 2007 – 2013: GOSPODARKA INNOWACYJNOŒĆ PRZEDSIĘBIORCZOŒĆ, DZIAŁANIE 3.2: PODNOSZENIE INNOWACYJNOŒCI I KONKURENCYJNOŒCI PRZEDSIĘBIORSTW. DOFINANSOWANIE ZE ŒRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO I BUDŻETU PAŃSTWA”


Hosting: LM